شنبه 19 مرداد‌ماه سال 1387, 10:03 ب.ظ

طرح آئینه سلامتی توسط سایت بهداشت حرفه ای ساوه تهیه گردیده است که به شرح ذیل توسط سایت مذکور تشریح شده است جهت همکاری با سایت مذکور از بازدیدکنندگان گرامی دعوت میگردد که در طرح مذکور شرکت نمایند.جهت راهنمایی میتوانید به قسمت شعارهای بهداشت محیط سایت موژ مراجعه نمایید

    یکی از برنامه های مهم بهداشت حرفه ای برای تامین حفظ و ارتقاء سطح سلامت شاغلین ، ارتقاء سطح آگاهی آنها در خصوص بهداشت حرفه ای می باشد که بعنوان اولین بند از شرح وظایف مسئولین بهداشت حرفه ای کارخانجات نیز مطرح است .

    تاکنون برنامه جامعی در خصوص آموزش بهداشت حرفه ای در سطح کشور مدون نشده و حتی بعضی از بودجه های بهداشتی نیز علارغم اینکه طبق ماده 85 و تبصره یک و دو ماده 96 قانون کار ایمنی و بهداشت از هم جدا هستند و متولی بهداشت محیط کار وزارت بهداشت و متولی ایمنی وزارت کار می باشد صرف پوستر و برنامه های آموزش ایمنی می شود.

بهداشت حرفه ای ساوه در نظر دارد به کمک و مشارکت شما طرح آیینه سلامتی را برگزار کند.

    شما می توانید با ارسال یک پیام یا شعار بهداشتی خود را در اجرای این طرح سهیم کنید. همچنین موضوع این طرح را به اطلاع سایر دوستان بهداشت حرفه ای خود برسانید تا آنها نیز در این طرح شرکت کنند.

    پس از جمع آوری کلیه شعار ها و پیام های بهداشتی جدید به همراه پیام های بهداشت موجود دسته بندی شده برای استفاده شما ارائه می گردد.

در مرحله دوم بر اساس پیام های بهداشتی جمع آوری شده پوستر های بهداشتی طراحی می گردد . تا سهم هر چند کوچک در گسترش بهداشت حرفه ای داشته باشیم .